Zaterdag 27 september 2025

Begeleid fietsbezoek aan de nieuwe 2025 werken van The Crystal Ship

Fietstocht begeleid door Linda D'hondt

We halen onze fiets van stal! ALLE nieuwe werken (editie 2025) van The Crystal Ship wachten op ons om ontdekt te worden. Ze liggen niet dicht bij elkaar: tussen Mariakerke, Oosteroever en Zandvoorde en het ruime centrum. Dus nemen we voldoende tijd reken op een kleine vier uur, om naast het fietsen ook even te pauzeren met een drankje (niet inbegrepen). Het volledige parcours bedraagt ongeveer 10 km. En uiteraard komt ouder werk hier en daar ook in het vizier.

Thema van 2025 (negende editie) is ‘Change is for everybody’, verandering is er voor iedereen.

Artiesten uit binnen- en buitenland creëerden van 31 maart tot en met 12 april kunstinstallaties en muurschilderingen in de stad. De selectie van de kunstprojecten verliep dit jaar wel anders dan de vorige jaren. Ze gebeurde door een adviesraad, en niet door een curator zoals de voorbije jaren.

 

Afspraak:

We starten om 13.30 aan de Nieuwpoortsesteenweg 665 (Carrefour Mariakerke) en we eindigen in de Ooststraat (centrum). Vanaf 15 deelnemers wordt de groep gesplitst.

 

Leden: gratis

Niet leden: 5€ vooraf te overschrijven naar BE74 7370 7493 8607 met vermelding NAAM + AANTAL + STREET ART 27/09  

 

Inschrijven kan via het onderstaand formulier (heel gemakkelijk) of e-mailen naar "ledenactiviteiten@oostendeahoy.be" en dit tot 17 september


Ik schrijf mij in voor de volgende ledenactiviteit van de gidsenkring Lange Nelle: